Fysiotherapeut voor manuele therapie in Noord-Holland

331 fysiotherapeuten in Noord-Holland noemen manuele therapie in hun eigen gegevens, verspreid over 52 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Manueel therapeut behandelt de nek

Plaatsen in Noord-Holland

Fysiotherapeuten voor manuele therapie per plaats

Amsterdam 81

Fysiomed B.V.IJsbaanpad 60205608920
Fysiotherapie TransvaalbuurtJoubertstraat 150628986276
Fysiotherapie & Training Amsterdam (Centrum Oost)Windroosplein 960203304855
LeefstijlFysio BVCruquiuskade 125, Cruquiuskade 1270203709709
Richard Smith PhysiotherapyOostenburgergracht 150203701556
What The Physio Fysiotherapie Amsterdam Noord NDSMKraanspoor 500638008449
Sports Medical Center AmsterdamOlympiaplein 74-A0206627244
FysioFit AmsterdamEliza van Calcarstraat 20640201407
Plexus AmsterdamSaxen Weimarlaan 560206627103
Fysiotherapie VitalBodyPieter Calandlaan 9390203583806
Fysiotherapie Nieuw SlotenBerlaarstraat 100850882050
Fysiotherapie GOED Schellingwoude Amsterdam NoordSchellingwouderdijk 2400204910120
FysioCity WeteringEerste Weteringdwarsstraat 70202445233
Mind your Motion Kaakfysiotherapie & Manuele therapie Amsterdam2de etage AOC gebouw, Wg-Plein 3070852007990
Healthy Performance Fysio | Fysiotherapie Amsterdam ZuidEuropaboulevard 110207850589
Plexus AmsterdamLauriergracht 1020203038222
Plexus AmsterdamSpuistraat 239/10206737168
Praktijk Fysiotherapie De Nieuwe KeizersNieuwe Keizersgracht 450206231833
EXRETWillem de Zwijgerlaan 338 B0622700375
Fysio World AmsterdamMiddenweg 67F0206635092
Fysiotherapie MCNBuikslotermeerplein 241-2430206320220
Amsterdam FysioKorte Prinsengracht 910203375265
Health Club AmstelFysioOudeschans 5A0202610268
Mokum Fysiotherapie en TrainingSarphatipark 48H0203312698
Fysiotherapie Oud-WestOvertoom 4340206128599
Plexus Fresh AmsterdamTolstraat 57-590206737166
Fysiotherapie GeuzenhoedNolensstraat 358 B0204470093
Plexus AmsterdamBartholomeus Ruloffsstraat 70206621307
Fysio Plein West - Fysiotherapie in Amsterdam WestKon. Wilhelminaplein 42-480203699766
FysioXL Amsterdam ZuidStadionweg 2630206627462
Fysiotherapie Hugo de GrootHugo de Grootplein 220204709197
De Fysio StudioWichersstraat 20203638494
ProFysio AmsterdamMolenpad 15 A0206261578
Fysio Amsterdam WestRijswijkstraat 10, 1e Verdieping0206150606
Fysiotherapie Centrum AmsterdamRevaleiland 740206220572
YorbodyPlesmanlaan 1310850882020
Corpus VitaeLaan der Hesperiden 1120203053600
FysioExpert HoofdwegHoofdweg 4580206188761
Fysiotherapie WesterparkDe Wittenkade 590206869806
Fysiotherapie Centrum Amsterdam & Hernia Centrum AmsterdamWesterdok 7140203375534
Topfysio AmsterdamTweede Boerhaavestraat 38 Hs0202621050
Fysio & Motion Amsterdam NoordVlierweg 440202610901
Physiotherapy Van WouRustenburgerstraat 148-A-B0206730460
Fysio & Manuele Therapie Bos en LommerBos en Lommerplein 73 C0206868900
Fysiotherapie Centrum AmsterdamWesterstraat 1480204713456
Kirchhoff Fysio Amsterdam - TrainMore Piet HeinkadeVeemkade 5980650280648
Nolet FysiotherapeutenBeethovenstraat 101A0206160716
FysioCity RAIEuropaboulevard 30202445233
physiotherapy SlotermeerAntony Moddermanstraat 770206114741
Fysiotherapie de Baarsjes - Willem de ZwijgerlaanWillem de Zwijgerlaan 530206892432
Plexus Fysiotherapie Lutmastraat - De PijpLutmastraat 43-450202376599
Fysiotherapie Amsterdam Oost | in Oost, West en IJburgIJburglaan 7270206650729
Physiotherapy Amsterdam East | East, West and IJburgWillem Beukelsstraat 151B0206650729
Fysiotherapie AmsteldorpFahrenheitsingel 320207370734
Fysio fitterPasseerdersstraat 450206380657
Kirchhoff Fysio Amsterdam - B.Johan Huizingalaan 763a0641245600
Yorbody Fysiotherapie Amsterdam Centrum StadhouderskadeStadhouderskade 740681470405
FyLA Fysiofit I Fysiotherapie & Manuele TherapieOsdorperweg 5050202101455
ArenaFysioHullenbergweg 2500207852044
Fysio BuitenveldertBackershagen 97A0206242366
Intercure amsterdamWalborg 9-110203013090
Fysio & Motion BuitenveldertNijenburg 75C0202610901
FysioConcept AmsterdamKoenenkade 80206653604
Fysio & Motion Amsterdam ZuidoostPicoweg 1A0202610901
Centrum voor Fysiotherapie en FysiotrainingMarquette 440206445160
De Amsterdamse FysioNoordhollandstraat 590202503010
MULA FysioSchaafstraat 20F0629554689
Fysio IJburgEva Besnyöstraat 290204160200
Physiotherapy SlotervaartPieter Calandlaan 1010206178167
Zwart FysiotherapieAvenhornstraat 410206320220
Fysiotherapie MCN Locatie GC WaterlandpleinBeverwijkstraat 9B0206320220
Fysiotherapie de Nieuwe Keizers - Amsterdam NoordVogelplein 40206231833
Praktijk voor Fysiotherapie en Acupunctuur C.J. van den BanDe Egmondenstraat 290206360614
Fysiotherapie MCN(locatie v.d. Pekbuurt)Wingerdweg 280206320220
van Zuylen Fysio & Manuele therapiePieter Baststraat 19HS
SFR BeweegtTrompenburgstraat 131-1330206449568
VondelFysio | Fysiotherapie RivierenbuurtGaaspstraat 45
The Gym Fysiotherapie - Praktijk Amsterdam ZuidRuysdaelkade 1610203345825
GOOD Physiotherapy Amsterdam Noord, NieuwendamJohan van Hasseltweg 380204910120
Fysiotherapie Midden NoordIJdoornlaan 1703 &, Parlevinker 70206319665
Kirchhoff Fysio Amsterdam - Basic-Fit AmstelstraatAmstelstraat 220629484488

Haarlem 40

FYSIOFORZAAchterlangs 170615283909
Fysiotherapie Passion For HealthPaul Krugerkade 240642075325
FLOW FYSIOClaus Sluterweg 3130681466505
FIT FysiotherapiePaul Krugerkade 450232052976
FysioPoint HaarlemBernadottelaan 1250232020798
Blom TherapistsZijlweg 670235314210
Sport- & Revalidatiecentrum Kennemerland B.V.Helene Swarthstraat 120235259673
Praktijk Noorder SpaarneSpaarndamseweg 2420235254640
201 FysioSportZijlweg 9-110235311140
AlianzaFysioZijlweg Zijweg 20643054477
Fysiotherapie LeidsevaartLeidsevaart 2540235324826
Fysiotherapie van HamPrinsen Bolwerk 50235263922
Fysiotherapie Elswout HaarlemZuider Tuindorpslaan 20646451839
Rug Expertise Centrum HaarlemWagenweg 300851305474
Fysiotherapie Bart Witteman en Kinderfysiotherapie Marjon WittemanHoeufftstraat 20235270768
Physiotherapy Haarlem NorthMarsmanplein 1160235252814
Kenamju FysiotherapiePhoenixstraat 130235311182
Paramedisch Centrum SantweeSandenburg 20235354570
Fysiotherapie en Echografie Zijlweg 5Zijlweg 50235323480
Gijs FysiotherapieZeedistelweg 10235245688
B&B Fysio HaarlemMinckelersweg 200613129152
Fysiotherapie en Revalidatie DiepeveenBijdorplaan 15-F0235267717
Maatschap Fysiotherapie TriasAmsterdamsevaart 128 /ZW0235368268
Rijksstraatweg PracticeJan Gijzenkade 2540235372358
Fysiotherapie en Revalidatie DiepeveenIJsbaanlaan 4-C0235272477
René KwantZuider Tuindorpslaan 20618681158
Arie de Jong - Robert Gallandat Huet - Maaike Waalring-Boogaard bij ‘Fysiotherapie De Koningin’Koninginneweg 310235313799
Fysiotherapie de VogelJan Gijzenkade 2540681284937
Physiotherapy Haarlem-OostByzantiumstraat 180235352018
Medical Training Center SpringerlaanLeonard Springerlaan 90235433900
fysiotherapie Pabst en van der MostRijksstraatweg 2710235252814
Fysio & Manuele Therapie SchalkwijkSurinamepad 2400638545529
Fysio HaarlemJulianalaan 3150232052117
Fysio Physics Fysiotherapie HaarlemAmsterdamstraat 370883232500
Sander FysiotherapieRijksstraatweg 250A0630252300
Sportpraktijk Bruce FritzRutherfordstraat 250611495566
FysioExpert HaarlemBoerhaavelaan 32a0235450751
Equipe PhysiqueGevestigd in Gym Industries, A. Hofmanweg 5A0618213131
Fysiotherapie Haarlem-NoordVictor van Vrieslandstraat 40237370109
Praktijk Fysio-/manuele therapie SchoterhofPlesmanplein 100235128300

Laren 4

Van Aller FysioBarbiersweg 17-GED0619052228
Fysio Masters LarenMedisch Centrum St. Jan, Pastoor Hendrikspark 340355389777
SportFlow Personal Training & FysiotherapieBarbiersweg 17-GED0653181794
Manuele therapie LarenPastoor Hendrikspark 280355387716

Diemen 2

Fysiotherapie SMC DiemenBurgemeester van Tienenweg 240203584718
sport medisch centrumWillem Dudokhof 930202443263

Heemskerk 1

Fysiotherapie HeemskerkJoannes Wuijtiersstraat 330251231096

Zaandijk 1

Fysiotherapie RooswijkDoctor J.J. van der Horststraat 2A0756220279

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Manuele therapie in andere provincies