Fysiotherapeut voor manuele therapie in Overijssel

158 fysiotherapeuten in Overijssel noemen manuele therapie in hun eigen gegevens, verspreid over 35 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Manueel therapeut behandelt de nek

Plaatsen in Overijssel

Fysiotherapeuten voor manuele therapie per plaats

Enschede 46

TopvormTwenteDe Hems 200537676020
Physio and Manual Therapy - Huigen & PruntelMoutlaan 20534326894
FysioFit - Fitness and Physical TherapyHaaksbergerstraat 1960534315044
Fysiotherapie Enschede - Performance Fysiotherapie TwenteRigtersbleek-Aalten 350627500183
physiotherapy HelmerhoekRunenberghoek 100534774488
Pro-F Professionele FysiotherapieKotkampweg 650538510694
Fysiotherapie Ter HorstGerard Terborghplein 30533034590
FITclinic Fysiotherapie Enschede RoombeekRoomweg 1800534366766
ManuFit / Fysio- en Manuele Therapie PoellVolksparksingel 160627892463
Fysiotherapie On The Move Fysio & Acupunctuur EnschedeOldenzaalsestraat 1230532340007
Fysiotherapie BoswinkelBurgemeester van Veenlaan 860534773131
Fyon Enschede (Het Stadsveld)S.L. Louwesstraat 210534313219
Fysio- en manuele therapie Het StokhorstPioenstraat 260534334176
FysioTwente@GezondheidshoesJ J Van Deinselaan 34A0534322100
Fysiotherapie TeamFysio OosterpoortOosterstraat 20882918408
Fyon LonnekerOldenzaalsestraat 7300534358900
Fysiotherapie Gezondheidscentrum WesselerbrinkWesseler-Nering 60-40534780470
Fysiotherapie GlanerbrugSpoorbaanstraat 60534618891
Fysiotherapie TieberinkBoekelose Stoomblekerij 150534288011
Praktijk voor Fysio- en Oedeemtherapie M.R. KeelerWesseler-Nering 480534782294
Fysiotherapie de Bleek Enschede - Gezondheidscentrum TwekkelerveldMaanstraat 1300534358992
Fysiotherapie de Bleek Enschede - RigtersbleekG.J. van Heekstraat 660534358992
Oosterpoort physiotherapyOosterstraat 2-30534361012
Fyon Glanerbrug (Schoolstraat)Schoolstraat 170537000000
FysioTwente@Performance FactoryHoge Bothofstraat 490534322100
Fysiotherapie Polman - TwekkelerveldMaanstraat 1300537676060
Fysiotherapie PolmanCromhoffsbleekweg 20537676060
Fysiotherapiepraktijk het WooldrikWooldrikshoekweg 410534311002
Fysio BruggemanBenjamin Willem Ter Kuilestraat 610622606707
Fysio BruggemanWethouder Gerbertstraat 220534780068
FITclinic Velve-LindenhofVelveweg 600534366766
FYON BoekeloWindmolenweg 420534281293
FYON Enschede (Buurserstraat)Buurserstraat 2500537000000
FysioTwente@Basic-Fit OosterstraatOosterstraat 10534322100
Fysiotherapie Enschede CentrumPrinsestraat 22-C0534341439
Fysiotherapie Huigen & Pruntel - BrouwerijpleinBrouwerijplein 430534326894
Fysiotherapiepraktijk RoozendalHengelosestraat 100, kamer 1050612223760
Fysiotwente@Gezondheidscentrum NoordZaanstraat 120534322100
TopzorgGroep NovumZorg Enschede EmmastraatEmmastraat 186-1880533030000
Fysiotherapie FysiekDotterbloemstraat 100642528088
De Praktijk / Aert Bakker Praktijk voor Manuele GeneeskundeJ J Van Deinselaan 180534313262
Vincent RoelofsVoortsweg 1330624464318
Fysiotherapie StroinkslandenVeldhoflanden 860534766339
Praktijk voor fysio- en manuele therapie Krijnsen-AaldersZaanstraat 120534337613
Schonewille FysiotherapieAkkerstraat 10534309341
FysiotherapieBuurserstraat 2160534782294

Zwolle 29

TAPA ZwolleDokter Stolteweg 620647150394
Krachtcentrale ZwolleBoerendanserdijk 470857925041
FysioPlus ZwolleHogeland 100384535503
DTC Zwolle Rugexpertise & Fysiotherapie TherapieVoorsterweg 44-0040384216394
FysioZwolleVan der Heydenstraat 6-10384654000
FysioZwolle | StadshagenWerkerlaan 2670384654000
Kern FysiotherapieGeert Grootestraat 70387859245
Argo FysiotherapieDokter van Deenweg 1080388450689
Fysiotherapie StadshagenSportlaan 40638504794
FysioZwolle | Van der CapellenVan der Capellenstraat 1370384654000
Krachtcentrale Zwolle Aa-landenRijnlaan 450857925041
physiotherapy RömerDobbe 720384654000
Fysiotherapie BerkenhoveStokmeesterslaan 30384651736
FysioPlus Zwolle, Gezondheidscentrum Geert GrooteZerboltpad 4e0384535503
Van Os Manuele Therapie ESGoudsbloemstraat 1270382303032
Bekken&Bodem BekkenfysiotherapieHaydnstraat 40384545526
FysioPlus Zwolle, Gezondheidscentrum DiezerhofRembrandtlaan 10c0384535503
Krachtcentrale AssendorpZonnebloemstraat 310880313038
Zwolle, Hasselterweg, ZwolleVoorsterweg 440384216394
Douwe Van KlinkenDokter van Deenweg 1080614804016
Praktijk Elske van DiepenVan Karnebeekstraat 460614219358
Fysiotherapie Dieze OostZerboltstraat 61 C0384546221
Fysiotherapie FysiomobilaeHyacinthstraat 570384216454
Physiotherapy HoltenbroekHaydnstraat 40384545555
Orthomotive, locatie ZwolleVan Karnebeekstraat 460642115336
Fysiotherapie Holtenbroek Zwolle loc. StrausspleinStraussplein 50384545555
FysioMobilae - On Campus WindesheimCampus 2-60384602271
FysioMobilae FysiotherapieMinisterlaan 201c
Fysiotherapie en Manuele Therapie StilobadBagijneweide 170384533258

Denekamp 1

Leferink FysiotherapieOldenzaalsestraat 12 F Ingang Marktzijde0541355848

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Manuele therapie in andere provincies