Fysiotherapeut voor dry needling in Noord-Holland

316 fysiotherapeuten in Noord-Holland noemen dry needling in hun eigen gegevens, verspreid over 54 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Fysiotherapeut doet dry needling in de schouder

Plaatsen in Noord-Holland

Fysiotherapeuten voor dry needling per plaats

Amsterdam 73

Fysiomed B.V.IJsbaanpad 60205608920
Fysiotherapie TransvaalbuurtJoubertstraat 150628986276
LeefstijlFysio BVCruquiuskade 125, Cruquiuskade 1270203709709
Fysio2YouMuiderstraat 240850041428
Richard Smith PhysiotherapyOostenburgergracht 150203701556
USC Fysiotherapie , AmsterdamScience Park 3060202406414
What The Physio Fysiotherapie Amsterdam Noord NDSMKraanspoor 500638008449
FysioFit AmsterdamEliza van Calcarstraat 20640201407
YorBody Fysiotherapie Amsterdam Noord DistelwegDistelweg 80A0202445334
Plexus AmsterdamSaxen Weimarlaan 560206627103
Fysiotherapie VitalBodyPieter Calandlaan 9390203583806
Melike FitFysioPostjesweg 128g0616026737
Fysiotherapie GOED Schellingwoude Amsterdam NoordSchellingwouderdijk 2400204910120
Mind your Motion Kaakfysiotherapie & Manuele therapie Amsterdam2de etage AOC gebouw, Wg-Plein 3070852007990
Healthy Performance Fysio | Fysiotherapie Amsterdam ZuidEuropaboulevard 110207850589
In-Shape FysiotherapieVan Hallstraat 6170634093003
Fysiotherapie praktijk Tussenmeer OsdorpTussen Meer 900206193667
Plexus AmsterdamLauriergracht 1020203038222
Plexus AmsterdamSpuistraat 239/10206737168
Praktijk Fysiotherapie De Nieuwe KeizersNieuwe Keizersgracht 450206231833
YorbodyKon. Wilhelminaplein 130639379221
Fysio World AmsterdamMiddenweg 67F0206635092
Amsterdam FysioKorte Prinsengracht 910203375265
Health Club AmstelFysioOudeschans 5A0202610268
Fysiotherapie Oud-WestOvertoom 4340206128599
Plexus Fresh AmsterdamTolstraat 57-590206737166
Fysiotherapie GeuzenhoedNolensstraat 358 B0204470093
Plexus AmsterdamBartholomeus Ruloffsstraat 70206621307
FysioXL Amsterdam ZuidStadionweg 2630206627462
Fysiotherapie Hugo de GrootHugo de Grootplein 220204709197
De Fysio StudioWichersstraat 20203638494
Fysiotherapie De PijpLizzy Ansinghstraat 800206760708
Fysio Amsterdam WestRijswijkstraat 10, 1e Verdieping0206150606
YorbodyPlesmanlaan 1310850882020
Bobby Bakboord Fysiotherapie Amsterdam OsdorpMeer en Vaart 840638403438
Corpus VitaeLaan der Hesperiden 1120203053600
FysioExpert HoofdwegHoofdweg 4580206188761
Fysiotherapie WesterparkDe Wittenkade 590206869806
Sento Medical Fysiotherapie AmsterdamMarnixplein 10203301444
Topfysio AmsterdamTweede Boerhaavestraat 38 Hs0202621050
Córdoba Concept | Fysiotherapie AmsterdamFalckstraat 11H0631361584
Fysio & Motion Amsterdam NoordVlierweg 440202610901
Physiotherapy Van WouRustenburgerstraat 148-A-B0206730460
Kirchhoff Fysio Amsterdam - TrainMore Piet HeinkadeVeemkade 5980650280648
physiotherapy SlotermeerAntony Moddermanstraat 770206114741
BackFysioEerste Schinkelstraat 260682113758
Fysiotherapie de Baarsjes - Willem de ZwijgerlaanWillem de Zwijgerlaan 530206892432
Plexus Fysiotherapie Lutmastraat - De PijpLutmastraat 43-450202376599
Fysiotherapie Amsterdam Oost | in Oost, West en IJburgIJburglaan 7270206650729
Physiotherapy Amsterdam East | East, West and IJburgWillem Beukelsstraat 151B0206650729
Kirchhoff Fysio Amsterdam - B.Johan Huizingalaan 763a0641245600
Yorbody Fysiotherapie Amsterdam Centrum StadhouderskadeStadhouderskade 740681470405
FyLA Fysiofit I Fysiotherapie & Manuele TherapieOsdorperweg 5050202101455
StefanPTDuivendrecht NL, Noordhollandstraat 59a0624434098
Fysio BuitenveldertBackershagen 97A0206242366
Fysio & Motion BuitenveldertNijenburg 75C0202610901
Fysiotherapie Amsterdam Zuid-Oost | Smart Road - fysiotherapie, perfomance coaching en meerPaasheuvelweg 34B0202101030
Fysio & Motion Amsterdam ZuidoostPicoweg 1A0202610901
Centrum voor Fysiotherapie en FysiotrainingMarquette 440206445160
Fysiotherapie Redlex Amsterdam NoordZamenhofstraat 108-3050610212647
Fysio IJburgEva Besnyöstraat 290204160200
Physiotherapy SlotervaartPieter Calandlaan 1010206178167
SPROET FysiotherapieGare du Nord 170202400845
Fysiotherapie Elzenstraat YorBodyElzenstraat 11-A0202447791
Fysiotherapie de Nieuwe Keizers - Amsterdam NoordVogelplein 40206231833
MB FysiotherapieHenegouwenstraat 20206176115
VondelFysio | Fysiotherapie RivierenbuurtGaaspstraat 45
Fysiotherapie Couperus AmsterdamLouis Couperusstraat 1330206118027
The Gym Fysiotherapie - Praktijk Amsterdam ZuidRuysdaelkade 1610203345825
GOOD Physiotherapy Amsterdam Noord, NieuwendamJohan van Hasseltweg 380204910120
InstantFysioHerikerbergweg 181 - 231, Gebouw Vesta0618488076
Fysiotherapie Midden NoordIJdoornlaan 1703 &, Parlevinker 70206319665
Kirchhoff Fysio Amsterdam - Basic-Fit AmstelstraatAmstelstraat 220629484488

Haarlem 36

FYSIOFORZAAchterlangs 170615283909
Fysiotherapie Passion For HealthPaul Krugerkade 240642075325
Back2HealthyWaarderweg 19I, kamer 3.013, 2de verdieping0641908347
FIT FysiotherapiePaul Krugerkade 450232052976
Fysio Haarlem CentrumEssenstraat 250652452454
FysioPoint HaarlemBernadottelaan 1250232020798
Blom TherapistsZijlweg 670235314210
Sport- & Revalidatiecentrum Kennemerland B.V.Helene Swarthstraat 120235259673
201 FysioSportZijlweg 9-110235311140
AlianzaFysioZijlweg Zijweg 20643054477
Fysiotherapie LeidsevaartLeidsevaart 2540235324826
Fysiotherapie van HamPrinsen Bolwerk 50235263922
FysioHelderEssenstraat 250616021361
Fysiotherapie Elswout HaarlemZuider Tuindorpslaan 20646451839
Pro Fysio GymZijlweg 510616753753
Rug Expertise Centrum HaarlemWagenweg 300851305474
Fysiotherapie Bart Witteman en Kinderfysiotherapie Marjon WittemanHoeufftstraat 20235270768
Kenamju FysiotherapiePhoenixstraat 130235311182
Paramedisch Centrum SantweeSandenburg 20235354570
Portegies Fysio voor sportersKleverlaan 2040627032603
FIT FysiotherapieRockplein 100850601808
B&B Fysio HaarlemMinckelersweg 200613129152
Bekkenfysiotherapie Centrum HaarlemLorentzplein 250657932032
Handfysio HaarlemLorentzplein 250232084118
Maatschap Fysiotherapie TriasAmsterdamsevaart 128 /ZW0235368268
Fysiotherapie de Hout - Bart BaaijensVlietsorgstraat 150642013696
Arie de Jong - Robert Gallandat Huet - Maaike Waalring-Boogaard bij ‘Fysiotherapie De Koningin’Koninginneweg 310235313799
Fysiotherapie EksterlaanEksterlaan 1000237852372
Physiotherapy Haarlem-OostByzantiumstraat 180235352018
Fysio & Manuele Therapie SchalkwijkSurinamepad 2400638545529
Fysio HaarlemJulianalaan 3150232052117
Sander FysiotherapieRijksstraatweg 250A0630252300
Sportpraktijk Bruce FritzRutherfordstraat 250611495566
FysioExpert HaarlemBoerhaavelaan 32a0235450751
Equipe PhysiqueGevestigd in Gym Industries, A. Hofmanweg 5A0618213131
Fysiotherapie & Fitnesscentrum SchildmeijerTwijnderslaan0235321923

Amstelveen 19

Physiotherapy Karel Muns B.V.Stationsstraat 150206411642
Fysio QualityHeemraadschapslaan 102 L0208226864
Medisch Centrum IBISVan der Hooplaan 2370206405026
ActiveCareLindenlaan 3700202615189
FYSIODARYLTexelstraat 800208890557
Fysiotherapie TroelstralaanMeester Troelstralaan 90206472510
PACA AmstelveenGezondheidscentrum Marne, Marne 130F0206418641
FysioJurMeester G. Groen van Prinstererlaan 730643266474
Fysical SolutionsDoctor Willem Dreesweg 17A0208201102
Amstelveen MolenwegMolenweg 120204455200
Jeremy Bertels FysiotherapieLaan Nieuwer-Amstel 4a0610604205
Fysio Centrum MelkwegMelkweg 20206453011
CR FysioAsserring 184-D0206437620
Fysiotherapie 2 MoveKuiperij 70203451463
Acupunctuur AmstelveenMr G G v Prinstererln 730621208306
Fysiotherapie TroelstalaanWestelijk Halfrond 1010640284444
Fysiotherapie dreesweg 430ADoctor Willem Dreesweg0644014923
Fysiotherapie 'Middenhoven'Doctor Willem Dreesweg 430 A0206406336
J&C SportrevalidatieEscapade 1A

Laren 4

Van Aller FysioBarbiersweg 17-GED0619052228
Fysio Masters LarenMedisch Centrum St. Jan, Pastoor Hendrikspark 340355389777
Fysio van StratenHeideveldweg 120355317249
SportFlow Personal Training & FysiotherapieBarbiersweg 17-GED0653181794

Diemen 2

Fysiotherapie SMC DiemenBurgemeester van Tienenweg 240203584718
sport medisch centrumWillem Dudokhof 930202443263

Bloemendaal 1

Fysio & KidsBloemendaalseweg 1170232001939

Heemskerk 1

Fysiotherapie HeemskerkJoannes Wuijtiersstraat 330251231096

Zaandijk 1

Fysiotherapie RooswijkDoctor J.J. van der Horststraat 2A0756220279

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Dry needling in andere provincies