Fysiotherapeut voor dry needling in Zuid-Holland

364 fysiotherapeuten in Zuid-Holland noemen dry needling in hun eigen gegevens, verspreid over 44 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Fysiotherapeut doet dry needling in de schouder

Plaatsen in Zuid-Holland

Fysiotherapeuten voor dry needling per plaats

Rotterdam 69

F3 Fysio RotterdamWalenburgerweg 70104994138
F3 Fysio Rotterdam - Hoogkwartier (Mariniersweg)Mariniersweg 76A0104994134
F3 Fysio Rotterdam - Noord (Schieweg)Schieweg 47D0103604087
Yorbody Fysiotherapie Rotterdam CentrumLijnbaan 450103071826
FIT FysiotherapieVroesenpad 10850601808
FYSIOPLAN Fysiotherapie Rotterdamgebouw 10, Van Nelleweg 1, 1e etage0104624955
F3 Fysio Rotterdam - Centrum (Boompjes)Boompjes 5260103604076
FIT FysiotherapieConradstraat 400103077283
Migun Medical HealthJonker Fransstraat 280102233076
FysicoBentinckplein 120104654350
Fysiotherapie ParsDreef 580648304501
Fysiotherapie LeuvehavenVissersdijk 2230104111205
Fysiotherapie De BoeiBoeierstraat 30104624955
Kinderfysiotherapie & Fysiotherapie Van Schaik-DijcksOostzeedijk Beneden 870182528141
Fysiotherapie RoerdomplaanRoerdomplaan 100104811155
Fysio BalanceJan Ligthartstraat 950103022010
Fysiotherapie van CampenhoutStalpaertstraat 700104564943
Fysiotherapie CrooswijkRusthoflaan 68A, Rusthoflaan 68B0105036056
Sportfysio Rotterdam - locatie Blijdorp (Rotterdam atletiek)Bentincklaan 400642333154
Fysiotherapie MariastraatSint-Mariastraat 750104362127
Fitaal DelfshavenJan Kruijffstraat 1920108419574
Mark Sneep FysiotherapieAdriaen van der Doeslaan 3130613769029
FysiCenter | Fysiotherapie Rotterdam ZuidSteven Hoogendijkstraat 480620515380
MetodiqVasteland 220104113004
Fitlife-fysioOldegaarde 251b0104190840
Fysico RotterdamNieuwe Binnenweg 257-B0104654350
Fysiotherapie BergwegBergweg 243 B0104667952
YorBody Fysiotherapie Rotterdam CentraalDelftseplein 280648699572
010-fysioStadhoudersplein 370104677916
Holland Spine CentreMaaskade 430103038872
T.I.M. Rotterdam Otto Reuchlinweg (TopzorgGroep)Otto Reuchlinweg 9720850406038
FYSIOPLAN | Fysiotherapie | RunnersworldWestblaak 1090104624955
Fysiotherapie IJsselmondeDwarsdijk 740104837788
Healthcare FysiotherapieBoezemweg 175A0638921864
FysioVitaal RotterdamKobelaan 151-1530102200977
Physical Therapy PlusVoorburgstraat 140883602200
Cure + | physiotherapy RotterdamPutselaan 142-1460103072004
Cure+ | Fysiotherapie RotterdamRosestraat 1230103072004
Fysiotherapie Middelland1e Middellandstraat 105 b0104774014
Kop van Zuid FysioLaan op Zuid 6600102540314
Fortior FysiotherapieBoezembocht 26E0625255214
Fysiotherapie WestMathenesserweg 46-A0102622860
Fysiotherapie CharloisBoergoensestraat 760104280225
Fysiotherapie HillegersbergBurgemeester F.H. van Kempensingel 100104610570
Fysiotherapie PlusSchiedamseweg 1850104665102
Praktijk voor de Fysiotherapie Avenue 25Avenue Concordia 250104130444
arjan tenwoldeOmmoordsehof 110787990099
Fysiotherapie Functional PerformanceWijnhaven 660681700829
Fysiotherapie VerlekWestzeedijk 3870655684969
F3 Fysio Rotterdam - Stadsdriehoek (Hertekade)Hertekade 3330103604074
PMC in Balans Fysiotherapie Rotterdam | P.C. HooftpleinP.C. Hooftplein 450883602200
Fysiotherapie VlambloemVlambloem 1300107505523
Yorbody Fysiotherapie Rotterdam Kralingen1e Jerichostraat 200103072235
Fysical (Go! Health) HillegersbergElgarhof 1-130104186050
Fysiotherapie Iburg Rotterdam HillegersbergBergse Linker Rottekade 294C0104188550
Fysiotherapie De TochtenCole Porterstraat 2760634529730
Groh FysiotherapieMinervaplein 2E, 20104610480
F3 Fysio Rotterdam - ZevenkampGriendwerkerstraat 7-130103604990
Fysiotherapie KarremanSwalm 20649606832
Fysiotherapie Kilic | Dry Needling Expert Rotterdam | Kaak en Orofasciaal TherapieBeukelsdijk 175A0627920612
Fysiotherapie TarwewijkBas Jungeriusstraat 152-C0104847175
Fysio RotterdamConradstraat 400850830629
Fysioth. BroedersBoeierstraat 30104624955
Physiotherapy Center RotterdamVan Oldenbarneveltplaats 4120104114224
Fysiotherapie CarnissehuisLepelaarsingel 490104103158
Van Nelleweg 1, Gebouw 11, 3044 BC RotterdamVan Nelleweg 10104624955
Fysiotherapie URFYSIO IJsselmondeBrooklyn gym, Akkeroord 80103075645
GetHealed Rotterdam, fysiotherapie OostpleinOostplein 500
Fysiotherapie OosterflankVarnasingel 6000102098107

Den Haag 57

Orthomedix - Fysiotherapie en Manuele TherapieJurriaan Kokstraat 770703547777
FysioEffect Den Haag Verheeskade (TopzorgGroep)Verheeskade 1050708080139
Fysio Elite | FysiotherapieRijswijkseplein 690612879176
Free Motion FysiotherapieBeeklaan 4140703020888
Roelfsema Fysiotherapie Den HaagDoctor Kuyperstraat 100702211528
Staten Fysio & SportsrehabFrankenslag 90626313631
Fysio El OualiVan Osstraat 90703466860
Fysio BezuidenhoutBezuidenhoutseweg 1870703820950
Fysio SpotHellingweg 1360703557770
Max Health CareKlatteweg 1090703549328
Fysiotherapie WeMove, Fysiotherapiepraktijk ThomsonpleinThomsonplein 250703604786
Physio Medical CenterLaan van Meerdervoort 211-links0705002216
FysioEffect Den Haag Grote Markt Centrum (TopzorgGroep)Grote Marktstraat 400708080139
OrthomedixValkenboslaan 3280630807389
Roelfsema Fysiotherapie HofvijverLange Vijverberg 40702211528
Meer en Bosch PhysiotherapyVlierboomstraat 5330703233663
Norfocus FysiotherapieGenemuidenstraat 2080628148505
Actief & Gezond FysiotherapieDoctor J. Presserstraat 2400703976182
Fysiotherapie Fysiotherapeutisch Inst. DuinoordDanckertsstraat 880703632442
Rugschool - Locatie Den HaagThorbeckelaan 3600703685797
Physiotherapy The Hague (Loosduinen) T I MGlenn Millerhof 50707620004
Star FysiotherapieHoogkarspelstraat 850702202044
Kristel van den Bosch, praktijk voor fysio- en manuele therapieMercuriusweg 370630371973
Physiotherapy practice Van DeldenLaan van Roos en Doorn 130703649200
centrum voor fysiotherapie WestduinenWestduinweg 280703546020
BlessuredenhaagBoomsluiterskade 2990703839884
Fysio Medisch CentrumEisenhowerlaan 77A0705002216
Medical Training Center (MTC) StatenkwartierPresident Kennedylaan 150703106407
Fysio Care Den HaagNeherkade 17080702110044
FYSIOTHERAPIE VREDERUSTVrederustlaan 1470703674448
FysiotherapieStationsweg 1070703840855
Physiotherapy and Manual therapy WaldeckAlphons Diepenbrockhof 370704402044
FysioEffect Den Haag De Schoone Ley (TopzorgGroep)Els Borst-Eilersplein0708080139
Fysiotherapie GHZ "De Reef"Kiekendiefstraat 150152706833
Fysiotherapie Marktweg B.V.Marktweg 20703806990
Medisch Centrum Thomsonplein FysioThomsonplein 180702136829
Bioch/Van der Lans Fysiotherapie en OefentherapieVan Zeggelenlaan 1350703963978
Fysio2MoveJaap Edenweg 100654607117
MTC YpenburgLaan van Hoornwijck 1740704151748
T.I.M. Den Haag Mariahoeve (TopzorgGroep)Catharinaland 50850406038
Complete Fysio FitnessOude Middenweg 1870684071875
FysioEffect Den Haag New Babylon (TopzorgGroep)Bezuidenhoutseweg 610708080139
Maatschap Fysiotherapiecentrum LaakJan van der Heijdenstraat 2020703996090
Fysiopunt Physiotherapy and Manual TherapyLaan van Meerdervoort 1760703608558
Physiotherapy StrijersBeresteinlaan 4370703214444
Physiotherapy South-West The HagueZwaardvegersgaarde 1480703296638
Fysiotherapie MehtaRijswijkseweg 3570703311130
Fysiotherapie Zuid West Den HaagZonneoord 288-H0703082080
Onderhanden FysiotherapieBenoordenhoutseweg 227-D
Fysiotherapie en Manuele therapiepraktijk FysiolibraColumbusstraat 2820707523523
Fysiofit Den Haag CentrumAmsterdamse Veerkade 120703106980
Fysiofit Den Haag MauritskadeMauritskade 100703546309
Fysiofit Den Haag RuijsdaelstraatRuijsdaelstraat 150703546309
Fysiotherapie Den Haag PraktijkHet Kleine Loo 10850220320
Rayer Healthcare Den Haag | FysiotherapieLoosduinseweg 6270182533159
Fysiotherapie Den Haag (Bezuidenhout) T.I.M.Laan van Nieuw Oost-Indië 1890703838166
Praktijk Fysiotherapie, H.K. VriesendorpOostduinlaan 1930654770906

Leiden 27

FysioEffect Leiden Hooigracht (TopzorgGroep)Hooigracht 870708080139
FysioEffect Leiden Anthony Fokkerweg (TopzorgGroep)Anthony Fokkerweg 1310708080139
Fysiotherapie Van der KaayFlevoweg 35C0648618984
SportFysioLeiden Erik Van PuttenRooseveltstraat 43P0715764684
Praktijk FysioBoisotBoisotkade 20715125765
Centrum voor Fysiotherapie LeidenCornelis Schuytlaan 70715323484
De Singel FysiotherapieLusthoflaan 20715216525
MoVeS Manuele Therapie en FysiotherapieRijnsburgerweg 950655777098
Doortast, praktijk voor osteopathie, acupunctuur en ortho moleculaire therapieSchuttersveld 910638303629
Maatschap Fysiotherapie- Praktijk ZwanenzijdeMussenplaats 1-20715215568
Intouch Fysio- ManueletherapieStokroos 1A0630811034
Fysio 071Willem Barentszstraat 30614435074
Fysiotherapie OttoTheda Mansholtstraat 5A0633332690
Praktijk BoisotkadeAmphoraweg 7-B0715125765
Fysiotherapeut LeidenSchelpenkade 400680119578
Praktijk voor OMTHooigracht 870653885210
Movement solutions (fysiotherapie)Telderskade 2N0611071905
Fysiotherapiepraktijk ZwanenzijdeMerendonk 1740715215568
Shifaa FysiotherapieRooseveltstraat 8a10630040291
Fysiotherapie De BruynBloemistenlaan 30715149733
Tessa Könemann physiotherapyTelderskade 2N0611071905
FysiofabriekAdmiraal Banckertweg 20712340500
SMC RijnlandOosterkerkstraat 1, 2e Etage0713411312
Fysiotherapie StevenshofTheda Mansholtstraat 30715319328
SMC Rijnland Fysiotherapeuten Lokatie RoodenburgRoodenburgerstraat 1A0713411312
SMC Rijnland Fysiotherapeuten 't Leidsche houtDieperpoellaan 2
J.J.C. de WolfOosterkerkstraat 1, 2e Etage0713411312

Hillegom 4

Fysio HillegomDe Kwekerij 1 Stationsweg 47a, Sportlaan 340252525000
FysioXL HillegomHenri Dunantplein 230252520688
Fysiotherapie Passion For HealthHorst ten Daallaan 3A0642075325
Fysio de RuiterAbellalaan 820252519556

Reeuwijk 3

Praktijk NoorderwerfFokkerstraat 220657692890
Fysio ReeuwijkHet Kerkestuk 2A0182395379
SportFysio GoudaJan Tinbergenstraat 17

Bodegraven 1

Physio On The MoveWillem de Zwijgerstraat 90172616579

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Dry needling in andere provincies