Fysiotherapeut voor dry needling in Overijssel

137 fysiotherapeuten in Overijssel noemen dry needling in hun eigen gegevens, verspreid over 34 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Fysiotherapeut doet dry needling in de schouder

Plaatsen in Overijssel

Fysiotherapeuten voor dry needling per plaats

Enschede 39

TopvormTwenteDe Hems 200537676020
Physio and Manual Therapy - Huigen & PruntelMoutlaan 20534326894
FysioFit - Fitness and Physical TherapyHaaksbergerstraat 1960534315044
Fysiotherapie Enschede - Performance Fysiotherapie TwenteRigtersbleek-Aalten 350627500183
physiotherapy HelmerhoekRunenberghoek 100534774488
Pro-F Professionele FysiotherapieKotkampweg 650538510694
Fysiotherapie Ter HorstGerard Terborghplein 30533034590
FITclinic Fysiotherapie Enschede RoombeekRoomweg 1800534366766
Fysiotherapie On The Move Fysio & Acupunctuur EnschedeOldenzaalsestraat 1230532340007
Fysiotherapie BoswinkelBurgemeester van Veenlaan 860534773131
Fyon Enschede (Het Stadsveld)S.L. Louwesstraat 210534313219
Physiotherapy the Eekmaat / GlanerbrugSchoolstraat 200534618738
FysioTwente@GezondheidshoesJ J Van Deinselaan 34A0534322100
Fysiotherapie TeamFysio OosterpoortOosterstraat 20882918408
Fyon LonnekerOldenzaalsestraat 7300534358900
Fysio Enschede NoordBeethovenlaan 100534351535
Fysiotherapie Gezondheidscentrum WesselerbrinkWesseler-Nering 60-40534780470
Fysiotherapie GlanerbrugSpoorbaanstraat 60534618891
Fysiotherapie TieberinkBoekelose Stoomblekerij 150534288011
Praktijk voor Fysio- en Oedeemtherapie M.R. KeelerWesseler-Nering 480534782294
Fysiotherapie de Bleek Enschede - Gezondheidscentrum TwekkelerveldMaanstraat 1300534358992
Fysiotherapie de Bleek Enschede - RigtersbleekG.J. van Heekstraat 660534358992
Oosterpoort physiotherapyOosterstraat 2-30534361012
Fyon Glanerbrug (Schoolstraat)Schoolstraat 170537000000
FysioTwente@Performance FactoryHoge Bothofstraat 490534322100
Fysiotherapie Polman - TwekkelerveldMaanstraat 1300537676060
Fysiotherapie PolmanCromhoffsbleekweg 20537676060
Fysiotherapiepraktijk het WooldrikWooldrikshoekweg 410534311002
Fysio BruggemanBenjamin Willem Ter Kuilestraat 610622606707
Fysio BruggemanWethouder Gerbertstraat 220534780068
FITclinic Velve-LindenhofVelveweg 600534366766
FYON BoekeloWindmolenweg 420534281293
FYON Enschede (Buurserstraat)Buurserstraat 2500537000000
FysioTwente@Basic-Fit OosterstraatOosterstraat 10534322100
Fysiotherapie Huigen & Pruntel - BrouwerijpleinBrouwerijplein 430534326894
Fysiotwente@Gezondheidscentrum NoordZaanstraat 120534322100
TopzorgGroep NovumZorg Enschede EmmastraatEmmastraat 186-1880533030000
Schonewille FysiotherapieAkkerstraat 10534309341
FysiotherapieBuurserstraat 2160534782294

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Dry needling in andere provincies